Çerez Politikamız
Koronavirüsü yenen Körfez Belediye Başkanı Söğüt, yeniden göreve başladı
Koronavirüsü yenen Körfez Belediye Başkanı Söğüt, yeniden göreve başladı

Koronavirüsü yenen Körfez Belediye Başkanı Söğüt, yeniden göreve başladı


Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 14 gün süren koronavirüs tedavisinin ardından son testinin nedagif çıkmasıyla sabah saatlerinde belediye hizmet binasına gelerek, göreve başladı. Belediye personelince bahçede çiçekle karşılanan Başkan Söğüt, kapıdaki görevliye ateşini ölçtürdü. Bu esnada görevliye ‘Hadi beni ölç de bir daha eve gönder’ diye espri yapan Söğüt, daha sonra ’36 çıktı arkadaşlar sıkıntı yok’ diyerek makam odasının bulunduğu kata çıktı.

‘TEDBİRLERİMİZİ ALMAYA ÖNEM GÖSTERELİM’

Vaka sayılarının artmaya başladığını ifade eden Şener Söğüt, “14 gündür aranızda yoktum çok şükür süreci sağlıklı bir şekilde tamamladık ve şimdi aranızdayım, işimin başındayım. Süreci evimizde, çocuklarımızla birlikte kendimizi izole ederek geçirdik. Bazı bulgularını ve etkilerini üzerimizde gördük. Baş ağrısı, kas ağrısı, sırt ağrısı, terleme ve ateş gibi belirtileri de yaşadık. İlaç tedavisini evimizde devam ettirerek bunları da geride bıraktık” dedi. Kurallara uyulmasını isteyen Söğüt, “Ben vakaların arttığı bu dönemlerde tüm vatandaşlarımızın kendilerini korumalarını, tedbirlerini almalarını ve sürekli ifade ettiğimiz temizlik, mesafe ve maske kurallarına daha fazla uyulması gerektiğini ifade etmek istiyorum. Çünkü zorlu bir süreç bizi bekliyor. Hamdolsun biz rahat atlattık ama daha zor ve daha ağır atlatan hastalarımızın olduğunu duyuyoruz. Çok şükür biz bunları yaşamadık. Duamız bu hastalığın bir an önce tüm insanlığın üzerinden kalkması. Yine bize görevler düşüyor özellikle hem kendimizi hem sevenlerimizi hem de yakınlarımızı düşünüyorsak tedbirlerimizi özellikle bireysel olarak almaya önem gösterelim” diye konuştu.

“UMUTSUZLUĞA ASLA KAPILMADIM”

Başkan Söğüt, tedavi sürecini anlatırken şu ifadeleri kullandı: “Umutsuzluğa asla kapılmadık, biz inançlı insanlarız. Neticede inancımız gereği ne olursa olsun umutsuzluğa kapılmamamız gerekiyor. Neticede rabbim ne demişse o olacak biz buna inanan ve iman eden bir bireyiz. Dolayısıyla asla moral bozukluğu, umutsuzluk gibi endişeleri hiç taşımadık. Bu süreçte önemli olan kişinin beslenmesine dikkat etmesi, istirahatine dikkat etmesi ve sağlık ekiplerinin yönlendirmelerine dikkat etmesi. Biz de bunları yaptık. Yeniden belediyeye sanki yeni başlamış gibi karşılanmak, çalışanlarımızın heyecanla bizi beklediğini görmüş olmak, onların sevinçlerini görmüş olmak çok güzel bir duygu. Beni onurlandırdı.”

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Geyik Geyik
0
Geyik
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
geeky geeky
0
geeky
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Kazanmış Kazanmış
0
Kazanmış

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Diğer bilgiler
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listecileri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Gömme
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF format
%d blogcu bunu beğendi: