Çerez Politikamız
Eski AKP’li yönetici, AKP’li belediyenin ihalelerinin abonesi oldu
Eski AKP’li yönetici, AKP’li belediyenin ihalelerinin abonesi oldu

Eski AKP’li yönetici, AKP’li belediyenin ihalelerinin abonesi oldu


AKP’li Çekmeköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 28 Aralık 2020 günü “2021 yılı her çeşit organizasyon ve matbuat hizmet alımı” ihalesi düzenledi. İhaleye 3 teklif sunuldu, biri geçerli sayıldı.  İhaleyi 9 milyon 445 bin 553 liralık teklifin sahibi Greenart Reklam Matbaa İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  aldı.

Şirket ile belediye arasında 20 Ocak 2021 günü sözleşme imzalandı. Çekmeköy Belediyesi 4 Ocak 2021 tarihinde de “2021 yılı spor organizasyonları hizmet alımı” ihalesine çıktı. İhaleye sadece Greenart Reklam Şirketi teklif sundu. Şirket ihaleyi 2 milyon 917 bin 300 liraya kazandı. Şirket ile belediye arasında diğer ihalede olduğu gibi 20 Ocak günü sözleşme imzalandı.

BİNALİ YILDIRIM’IN KARDEŞİNİN YAKIN ARKADAŞI

Çekmeköy Belediyesi’nden toplam 12 milyon 362 bin 853 liralık ihale alan Greenart Reklam Matbaa İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin büyük ortağı Vahdet Erdoğan. Şu an Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkan Vekili ve Genel Merkez Delegesi olan Vahdet Erdoğan, Binali Yıldırım’ın kardeşi İlhami Yıldırım’ın okul arkadaşı. Erdoğan, AKP Çekmeköy Belde Başkanlığı’nda Gençlik Kolları Kuruculuğu ve Tanıtım Medya Birim Başkanlığı’nı yürüttü.

2002-2009 yılları arasında AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği, 2009-2011 yılları arasında AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı, 2011-2012 yılları arasında AKP  Çekmeköy İlçe Başkanlığı Sosyal İşler Birim Başkanlığı, 2012-2013 yılları arasında AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı, 2013-2014 yılları arasında da AKP Çekmeköy İlçe Başkanlığı Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığı yaptı.

HEPSİNİ O KAZANIYOR

Vahdet Erdoğan’ın sahibi olduğu şirketler, AKP’li belediyeden bugüne dek milyonlarca liralık ihale aldı. Erdoğan’ın şirketleri sadece geçtiğimiz yıl Çekmeköy Belediyesi’nin corona önlemleri kapsamında ilçe sakinlerine dağıtacağı temizlik seti ve oyun-okuma seti almak için açtığı toplam 784 bin 350 liralık iki ihaleyi almıştı. Greenart Reklam, Çekmeköy Belediyesi’nin 2019 yılı organizasyon ihalesini de 10 milyon 388 bin liralık teklifi ile kazanmıştı.

İlginizi ÇekebilirDamadın şirketi bir ihale daha aldıDamadın şirketi bir ihale daha aldıİlginizi Çekebilir4 milyonluk ihale AKP'li eski vekilin damadına gitti4 milyonluk ihale AKP’li eski vekilin damadına gittiİlginizi ÇekebilirAKP'li belediye marka ismi vererek ihaleye çıktıAKP’li belediye marka ismi vererek ihaleye çıktıİlginizi ÇekebilirBaşakşehir Belediyesi'nden AKP'li yöneticiye milyonluk ihaleBaşakşehir Belediyesi’nden AKP’li yöneticiye milyonluk ihaleİlginizi ÇekebilirAKP'li belediyeden AKP'li meclis üyesine 2.9 milyonluk ihaleAKP’li belediyeden AKP’li meclis üyesine 2.9 milyonluk ihaleİlginizi ÇekebilirCHP'li belediyenin, AKP döneminde kabul edilen şartnameyle yaptığı ihale kabul edilmediCHP’li belediyenin, AKP döneminde kabul edilen şartnameyle yaptığı ihale kabul edilmediİlginizi ÇekebilirAKP'li 5 belediyenin portal ihalesi AKP'li firmaya gittiAKP’li 5 belediyenin portal ihalesi AKP’li firmaya gitti


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Geyik Geyik
0
Geyik
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
geeky geeky
0
geeky
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Kazanmış Kazanmış
0
Kazanmış

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Diğer bilgiler
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listecileri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Gömme
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF format
%d blogcu bunu beğendi: