Çerez Politikamız
Yağmur Aşık: Çıplak görüntülerimi alarak servis etti
Yağmur Aşık: Çıplak görüntülerimi alarak servis etti

Yağmur Aşık: Çıplak görüntülerimi alarak servis etti


Düzce’de 15 Mart 2020 tarihinde cezaevi firarisi Erdi Sungurla birlikte yakalanan eski milli futbolcu Emre Aşıkın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşıkın, ‘Kasten Adam Öldürme’ suçlamasıyla yargılanmasına devam edildi.

Düzce 2’nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya İstanbul Gaziosmanpaşa Adliyesinden SEGBİS aracılığı ile katılan Yağmur Aşık, savunmasında iddiaları kabul etmeyerek, Emre Aşık’ı öldürmek istediği yönünde kendisine iftira atıldığını ileri sürdü. Yağmur Aşık savunmasında şunları söyledi;

“EŞCİNSEL GÖRÜNTÜLERİ OLDUĞUNU VE BANA VERECEĞİNİ SÖYLEDİ”

*Erdi Sungur bana 2020 yılı Şubat ayında sosyal medyadan mesaj atarak elinde Emre’nin eşcinsel görüntüleri olduğunu ve bana vereceğini söyledi. Bende boşanma davasında delil göstermek ve çocuklarımın velayetini almak için görüntüleri kullanacağımı düşünerek görüntüleri almak için Düzce’ye geldim.

*Görüntülerin bir kısmını bana verdi, yüzü görünen kısmını ise vermedi. Bu süreçten sonra Erdi, Emre ile FETÖ sohbetlerinden tanıştığını bu yüzden Emre’nin adamlarının bizi öldüreceğini söyleyerek beni korkutmaya başladı. Hakkımda yakalama kararı olduğunu saklanmamız gerektiğini söyledi. Ancak benim jandarma tarafından yakalanmamanın sebebi ise karşılıksız çekten dolayı oldu.

“İFTİRA ATTILAR”

Kendisi hakkında iftira atıldığını ileri süren Yağmur Aşık, savunmasına şöyle devam etti;

*Eski eşimle birlikte hareket ederek üzerime iftira attılar. Ben bu yüzden kamuoyunda oldukça kötü tanındım. Bu sayede çocuklarımı elimden aldılar. Bunlar koordineli bir şekilde bana iftira atıyorlar. Ben çocuklarımın babasına böyle bir şey yapmam. Ben karşılıksız çekten arandığım için Erdi bana saklanmamız gerektiğini söyledi.

*Bu sebeple Gölormanı köyünde İlyas’ın evinde saklandık. İlyas’ın evinde saklanmak için ona 2 bin 500 lira para verdik. 2- 3 gün İlyas’ın evinde kaldık. Daha sonra evden ayrıldık.

Erdi, İlyas’tan borç para istedi. İlyas 12 koyununu sattığını söyleyerek bize 12 bin 500 lira para vereceğini evine gitmemiz gerektiğini söyledi. Bu sırada bizi sivil bir araç takip etmeye başladı.

*Bozuk bir yola girdiğimizde de önümüzde iki araç farlarını yakarak bizi durdurdu. Bizim olduğumuz aracın yanına sivil biri gelerek bana silah doğrulttu. Biz kaçmaya başladık.

*Erdi bana arabayı tanıdılar bırakmamız lazım dedi. Bir benzinlikte bindiğimiz arabayı bıkarak taksi ile bir eve gittik. Buraya gitmemizin ardından 3 saat sonra jandarma evde bizi gözaltına aldı.

“ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMI ALARAK SERVİS ETTİ”

Yağmur Aşık, Erdi Sungur’un cep telefonundan çıplak fotoğraflarını aldığını belirterek şunları söyledi;

*Erdi benim kırık olan telefonumdan çıplak görüntülerimi alarak servis etti. Bunun karşılığında görüntülerimi attığı kişilerden para aldı. Bunu da bana Emre’nin yaptırdığını, bu görüntüleri paylaşmazsa Emre’nin FETÖ’cü adamlarının bizi öldüreceğini söyledi.

*Emre ise bu görüntüleri alarak boşanma davası dosyası içerisine koydu. Ben İlyasın evine gittim. Kış ayıydı. Beni gezdirdiler ama yaylada Emreyi öldürüp, gömeceğimiz bir yer bakmadık.

*Öldürme konusu dahi geçmedi. Benim annemin Emre’yi öldüreceği söylendi. Benim annem safın önde gidenidir. Böyle bir şey aklına gelmez. O benim çocuklarımın babası ölmesini istemem. Erdi ile aramda imam nikahı yok.

*Erdi bana FETÖ’cüler resmi nikaha bakmaz, imam nikahına bakar. Bu yönde ifade ver bizi öldürmesinler dediği için ilk ifademde bunları söylemek zorunda kaldım.

*Ben hayatımda silahla ateş etmedim. Erdi Sungur benim etrafımdaki herkesi tehdit ederek suç uyduruyor. Bununla ilgili delilleri sunacağım. Ben İlyas’ın eşi ile çarşı pazar gezdim. Bunun dışında bir yere gitmedim. Ben uyuşturucu kullanmam. Ama İlyas’ın uyuşturucu kullandığını gördüğüm için bana iftira atıyor.

“ERDİ YAĞMURUN, YAĞMUR İSE PARANIN PEŞİNDEYDİ”

Tanık olarak mahkemede dinlenen ve Erdi Sungur ile Yağmur Aşık’ın evinde kaldığı İlyas Yılmaz ise şunları söyledi;

*Benim evimde kaldılar. Ben kaçak olduklarını biliyordum. Sana güvenmemiz lazım dediler. Bize tenha bir yer ayarla dediler. Balıklı yaylasına gitmek istediler. Ancak kış olduğu için yollar karla kaplı olduğu için gidemedik.

*Yayla yolunu aç Emre’yi öldürüp sana para vereceğiz dediler. Yaylada öldürüp gömeceklerdi. Erdi Yağmurun, Yağmur ise paranın peşindeydi. Araçlarının torpidosunda bana iki silah gösterdiler. Ben silahları görünce Emre’yi öldürmek için aldılar sandım.

*Yağmur boş arazide bana buralara gömsek olur mu dedi. ‘Niyetimiz ciddi 12- 13 gündür Emre elimizde, öldürüp bir an önce yok etmemiz lazım’ dediler. Yaylaya çıkamayınca geri geldik. Yağmurla birlikte uyuşturucu madde aldık. Bana para vermedi.

*Canının mangal istediğini söyleyince ben Gölyaka merkezden mangallık malzeme alıp geldim, mangal yaptık. Ben Emre’yi öldüreceklerini öğrenince kızıma Emre’ye ulaşmasını söyledim.

*Kızım Emre’ye bir şekilde ulaştı. Bunun üzerine Emre’nin avukatı Funda Hanım bana Erdi ile Yağmuru yakalatmamı söyledi. Ben de jandarmaya haber verdim.

“ÇIPLAK GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKTİRDİ”

Erdi Sungur ise “Biz Yağmurla günlük kiralık evlerde kaldık. Beni kız arkadaşının kimliği ile bu evlere soktu. Bunun ispatı var. Ben çıplak görüntülerini servis etmedim. Kendisinin hoşuna gittiği için telefonu elime verip bana çıplak görüntülerini çektirdi. Benim onu korkuttuğumu söylüyor ancak kendisi beni korkuttu” diye ifade verdi.

Yağmur Aşık’ın avukatı, yazılı savunma ve delillerin sunulması için mahkemeden ek süre ile dosyaya yayın yasağı konulmasını talep etti. Mahkeme heyeti yayın yasağını kabul etmeyerek, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. DHA

İlginizi ÇekebilirYağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldıYağmur Aşık’ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldıİlginizi ÇekebilirEmre Aşık'ı öldürmek istediği ileri sürülen Yağmur Aşık kontrol şartı ile serbest bırakıldıEmre Aşık’ı öldürmek istediği ileri sürülen Yağmur Aşık kontrol şartı ile serbest bırakıldı


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Geyik Geyik
0
Geyik
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
geeky geeky
0
geeky
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Kazanmış Kazanmış
0
Kazanmış

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Diğer bilgiler
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listecileri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Gömme
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF format
%d blogcu bunu beğendi: