Çerez Politikamız
Yöntemi pes dedirten sinyal kesicili hırsız yakalandı
Yöntemi pes dedirten sinyal kesicili hırsız yakalandı

Yöntemi pes dedirten sinyal kesicili hırsız yakalandı


Olay 27 Ocak’ta Beylikdüzü’nde meydana geldi. İddiaya göre, Onur Karanfil aracını park edip, uzaktan kumanda cihazıyla aracını kilitledi. Onur Karanfil’in hemen arkasına kendi aracıyla gelen şüpheli E.A. sinyal kesici yardımıyla aracın kilitlenmesini önledi. Bunun üzerine araca giren şüpheli  E.A. araçtan kemoterapi cihazı ve kıyafet gibi bir çok ürün çaldı.

Aynı gün yine aynı yöntemle girdiği başka bir araçtan bebek arabası da çalan E.A, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucunda yakalandı. Yakalanan şüphelinin üzerinden ve aracından 3 adet sinyal kesici, başka araca ait anahtar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, erkek-kadın elbiseleri, çeşitli medikal malzemeler ve 2 gram uyuşturucu ele geçirildi.

Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.  Ayrıca şüphelinin 2019 yılında gerçekleşen hırsızlık olayının da şüphelisi olduğu öğrenildi.

“EN BÜYÜK ENDİŞEMİZ KEMOTERAPİ CİHAZI OLDU”

Olayın mağdurlarından Onur Karanfil, “Ortak çalıştığımız bir hastaneye gittiğimde aracımı kilitledim, fakat şöyle bir şey oldu; ben aracı kilitlediğime emindim. Kapıları kontrol etmedim. Araca geri döndüğümde eksik bir şey olduğunu fark ettim. Bunların hepsi medikal ürünler. Sonra kameraları izledik, baktık hırsız girmiş. Sinyal kesici kullanmışlar. Suç duyurusunda bulunduk. Aradan 2 saat geçtikten sonra karakoldan haber aldık, ‘hırsız bulundu’ diye. Polisler hırsızı yakaladıklarında ellerinde sinyal kesici ve sinyal kopyalayıcı varmış.

Bu cihazı kendi araçlarında denediklerinde kilitli aracı dahi açtılar. Bir kadının bebek arabasını çalarken yakalanmışlar. Benim aracımda sadece medikal malzeme var. Kemoterapide kullandığımız saçların dökülmesini engelleyen kepimiz vardı. Bu çalınınca çok endişelendik çünkü hastalarımız oluyor ve anlık kullanmamız gerekebiliyor. Bir de ameliyatta kullanılan malzemeler vardı. Gördüğünüz gri araç küçük bir araç ama içinden çiğ köftesinden sarmasına çorba kaşığından bebek arabasına kadar birçok şey çıktı. Hatta benim de yeni sipariş ettiğim kot pantolonumu da çalmışlar” ifadelerini kullandı.

ARAÇLARINI KONTROL ETSİNLER

Olayın bir diğer mağduru Danyel Büyükaşık ise vatandaşları uyararak, “Özellikle aracı kilitledikten sonra dönüp aracı kontrol etsinler. Böylece bunların önüne geçilebilir” dedi. (DHA)

İlginizi ÇekebilirBöyle hırsızlık ne görüldü ne duyuldu! Termal otelin çatısını çaldılarBöyle hırsızlık ne görüldü ne duyuldu! Termal otelin çatısını çaldılar


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Geyik Geyik
0
Geyik
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlence Eğlence
0
Eğlence
geeky geeky
0
geeky
Aşk Aşk
0
Aşk
lol lol
0
lol
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Kazanmış Kazanmış
0
Kazanmış

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Diğer bilgiler
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listecileri
geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Gömme
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF format
%d blogcu bunu beğendi: